top of page

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz prywatnych oraz publicznych, tworzeniem przedmiotów oraz mebli. Kreujemy przestrzeń i atmosferę, w której sami chcielibyśmy przebywać. 

Tworzymy oryginalne i inspirujące projekty przygotowane w oparciu o Wasze indywidualne potrzeby. Nie zważamy na trendy, uważamy że wnętrza powinny być ponadczasowe i oryginalne. Dbamy o to, aby każdy element wykończenia oraz wyposażenia był wyjątkowy. Pracujemy łącząc wiedzę, umiejętności i wieloletnie doświadczenie w dziedzinach takich jak architektura, design, marketing oraz komunikacja wizualna.

Możecie powierzyć nam wykonanie samego projektu, jak również pełnego nadzoru podczas którego korzystamy z Naszej ekipy remontowej oraz sprawdzonych podwykonawców: stolarzy, metaloplastyków, krawcowych oraz wielu innych. Wiemy że proces wykończenia Waszego domu, mieszkania czy miejsca pracy może być przytłaczający. Dlatego podczas nadzoru staramy się by Wasz udział był minimalny :)

NADZORY

STR_3931.jpg

Gabriela Bartczak-Pruszyńska

 

W 2019 roku otrzymała tytuł licencjata na kierunku Architektury Wnętrz na Akademii Polsko-Japońskiej w Warszawie. Aktualnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku Architektury Wnętrz warszawskiej ASP.

 

W 2019 zajęła 1 miejsce w konkursie na “Projekt małej architektury w Lublinie” a rok wcześniej wyróżnienie w konkursie “Design it yourself” na projekt wyjątkowego i kolorowego wnętrza przestrzeni prywatnej.

 

Posiada sześcioletnie doświadczenie w tworzeniu projektów wnętrz prywatnych oraz publicznych. Wnętrza są jej nieustająca pasją a pracownia FRAMUGA ukochanym dzieckiem. 

Przyznaje że “zadowolenie klientów po ukończonym projekcie i uśmiech na ich twarzach” jest największa radością i mocą która daje ogromną siłę.

Podziękowania dla:

Stefana Ronisza który zrobił Nam piękne zdjęcia.

Adriana Todorczuka który nakręcił nasz szałowy filmik.

bottom of page