Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem

wnętrz prywatnych oraz publicznych, tworzeniem

przedmiotów i identyfikacji wizualnej.

 

Kreujemy przestrzeń i atmosferę, w której sami

chcielibyśmy przebywać. 

Tworzymy oryginalne, inspirujące i spójne projekty 

przygotowane w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Pracujemy łącząc wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinach takich jak design, architektura, marketing i komunikacja wizualna.  

Szymon Pruszyński

Marketing | Komunikacja Wizualna 

Gabriela Bartczak-Pruszyńska 

Wnętrza | Fotografia 

inż.arch. Marta Sójka

Wnętrza | Design

STR_4171.jpg
STR_4080.jpg
STR_3931.jpg

Gabriela Bartczak-Pruszyńska

 

W 2019 roku otrzymała tytuł licencjata na kierunku Architektury Wnętrz na Akademii Polsko-Japońskiej w Warszawie. Aktualnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku Architektury Wnętrz warszawskiej ASP.

 

W 2019 zajęła 1 miejsce w konkursie na “Projekt małej architektury w Lublinie” a rok wcześniej wyróżnienie w konkursie “Design it yourself” na projekt wyjątkowego i kolorowego wnętrza przestrzeni prywatnej.

 

Posiada sześcioletnie doświadczenie w tworzeniu projektów wnętrz prywatnych oraz publicznych. Wnętrza są jej nieustająca pasją a pracownia FRAMUGA ukochanym dzieckiem. 

Przyznaje że “zadowolenie klientów po ukończonym projekcie i uśmiech na ich twarzach” jest największa radością i mocą która daje ogromną siłę.

Marta Sójka

 

W 2019 roku z wynikiem celującym uzyskała tytuł inżyniera na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. 

 

Przy współpracy z biurem architektonicznym Open Architekci zajęła II miejsce w konkursie architektoniczno-urbanistycznym SARP na koncepcję zagospodarowania Ośrodka Polonii oraz drugie miejsce w konkursie architektoniczno-urbanistycznym SARP na koncepcję nowego oblicza Parku Żerańskiego. 

 

Posiada trzyletnie doświadczenie w pracy przy projektach architektoniczno-urbanistycznych oraz wnętrzarskich. W październiku 2020 roku dołączyła do zespołu pracowni FRAMUGA w której łącząc swoje techniczne doświadczenie, kreatywne pomysły i wysmakowane poczucie estetyki tworzy projekty wnętrz prywatnych oraz publicznych.

 

Marta jest fanką zdrowego i ekologicznego trybu życia. gdy tylko może próbuje przeciągnąć każdego na zieloną stronę mocy! Do pracowni przybywa na rowerze a na drugie śniadanie pije tylko zielone smoothie ;)

STR_4006.jpg

Podziękowania dla:

Stefana Ronisza który zrobił Nam piękne zdjęcia.

Adriana Todorczuka który nakręcił nasz szałowy filmik.