top of page
IMG_5390 — kopia.jpg

MIESZKANIE KRAKÓW

Projekt tworzony dla młodej lekarki z Krakowa. Veganki, miłośniczki roślin, vintage, zdrowego trybu życia, książek i kotów. Mieszkanie przeszło układową rewolucję tak by spełniało wszystkie oczekiwania właścicielki. Stworzyliśmy ukrytą pralnię, pokaźnych rozmiarów spiżarnię oraz prywatną, wielofunkcyjną strefę z wejściem od sypialni. Przestrzeń która była kiedyś małą sypialnią służy teraz jako garderoba, czytelnia, miejsce do ćwiczeń i wyciszenia. 

 

Wnętrze mieszkania to zabawa z kolorem i stylem. Mamy tu elementy zieleni, bordo, różu czy musztardy. Do tego szare ponadczasowe lastryko w wersji nie dużych kwadratów, drewnianą, naturalną jodełkę, zarówno matową jak i błyszcząca ceramikę oraz szczotkowane złoto. Szaleństwo dopełniają bordowe, przesuwane, metalowo szklane drzwi w sypialni, oraz szałowy regał nawiązujący bryłą do cementowych paneli za łóżkiem. 

We wnętrzu znalazły się ponadczasowe perełki europejskiego designu jak lampy od Louisa Poulsena czy fotel autorstwa Józefa Chierowskiego. Nie zabrakło też miejsca dla współczesnych twórców, młodych zdolnych projektantów jak Anna Marciniszyn z Nodi Studio czy duetu z Planktona.

1_układ-funkcjonalny-mniejsza-wyspa.jpg
IMG_5341-2.jpg
IMG_5379-2.jpg
IMG_5399.jpg
IMG_5336.jpg
IMG_5201.jpg
IMG_5204.jpg

Zdjęcia | Gabriela Bartczak
Stylizacja | Marta Sójka

PROJEKT 2021 | REALIZACJA 2022

bottom of page